» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel MTP

Hits: 7
Pagina 1 van 1
? patchkabel MTP24 Elite male > 24xLC MultiMode OM3 fanout 1mbruto prijs: € 418,98
artikelnummer:SG3MB0010
fabr. info:FibreFab M2PM24LCOM3DF1/P-US
min. afname1 stuk(s)?
? patchkabel MTP24 Elite male > 24xLC MultiMode OM3 fanout 2mbruto prijs: € 428,32
artikelnummer:SG3MB0020
fabr. info:FibreFab M2PM24LCOM3DF2/P-US
min. afname1 stuk(s)?
? patchkabel MTP24 Elite male > MTP24 Elite male MultiMode V1 OM3 1mbruto prijs: € 484,65
artikelnummer:SG3MM0010
fabr. info:FibreFab M2PMOM32411-US
min. afname1 stuk(s)?
? patchkabel MTP24 Elite male > MTP24 Elite male MultiMode V1 OM3 2mbruto prijs: € 494,68
artikelnummer:SG3MM0020
fabr. info:FibreFab M2PMOM32421-US
min. afname1 stuk(s)?
? patchkabel MTP24 Elite male > MTP24 Elite male MultiMode V1 OM3 3mbruto prijs: € 504,68
artikelnummer:SG3MM0030
fabr. info:FibreFab M2PMOM32431-US
min. afname1 stuk(s)?
? patchkabel MTP24 Elite male > MTP24 Elite male MultiMode V1 OM3 5mbruto prijs: € 524,74
artikelnummer:SG3MM0050
fabr. info:FibreFab M2PMOM32451-US
min. afname1 stuk(s)?
? patchkabel MTP24 Elite male > MTP24 Elite male MultiMode V1 OM3 10mbruto prijs: € 574,88
artikelnummer:SG3MM0100
fabr. info:FibreFab M2PMOM324101-US
min. afname1 stuk(s)?
Hits per pagina