» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Active Componenten » Mediaconverters

Hits: 5
Pagina 1 van 1
? Gigabit Mediaconverter SingleMode LC 1310nm 20km RJ45-10/100/1000bruto prijs: € 136,73
artikelnummer:DFMC01L20
fabr. info:AFL Hyperscale MCF02SSC20EUE
min. afname1 stuk(s)?
? Gigabit Mediaconverter MultiMode SC 850nm 550m RJ45-10/100/1000Base-Tbruto prijs: € 109,43
artikelnummer:DFMC01M05
fabr. info:AFL Hyperscale MCF02MSC1EUE
min. afname1 stuk(s)?
? Gigabit Mediaconverter MultiMode SC 1310nm 2km RJ45-10/100/1000bruto prijs: € 109,43
artikelnummer:DFMC01M20
fabr. info:AFL Hyperscale MCF02MSC2EUE
min. afname1 stuk(s)?
? Gigabit Mediaconverter SingleMode SC 1310nm 20km RJ45-10/100/1000bruto prijs: € 122,28
artikelnummer:DFMC01S20
fabr. info:AFL Hyperscale MCF02SSC20EUE
min. afname1 stuk(s)?
? converter 1000M MM to SM 20km SC-SCbruto prijs: € 465,70
artikelnummer:DFMC02SS0
fabr. info:Linxcom
min. afname1 stuk(s)?
Hits per pagina