» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Management » Fiber Optic Patchpanels - sliding

Fibrefab Sliding Patch panel

FibreFab offers an innovative, robust 1U sliding patch panel. This panel has been designed to accept up to 48 fibres housed within a 1U space.

- Up to 48 fibres in 1U
- Multiple Adaptor options available
- Up to 24 Adaptor positions
- Recessed Adaptor positioning (depending connector)
- Individually labelled ports
- 45° open working angle
- Accepts loose tube, distribution and pre terminated cables


Hits: 13
Pagina 1 van 1
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 24x ST adapater Multimodebruto prijs: € 82,00
artikelnummer:IKF01STM4
fabr. info:AFL Hyperscale FMPE24BXKX-01AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 24x ST adapater Singlemodebruto prijs: € 93,00
artikelnummer:IKF01STS4
fabr. info:AFL Hyperscale FSPE24BXKX-01AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 12x LC Duplex adapter Multimodebruto prijs: € 86,00
artikelnummer:IKF03LCM2
fabr. info:AFL Hyperscale FMPE24BXAX-03AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 24x LC Duplex adapter Multimodebruto prijs: € 115,00
artikelnummer:IKF03LCM4
fabr. info:AFL Hyperscale FMPE48BXAX-03AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 12x LC Duplex adapter Singlemodebruto prijs: € 86,00
artikelnummer:IKF03LCS2
fabr. info:AFL Hyperscale FSPE24BXAX-03AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 24x LC Duplex adapter Singlemodebruto prijs: € 115,00
artikelnummer:IKF03LCS4
fabr. info:AFL Hyperscale FSPE48BXAX-03AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 12x LC Quad adapter Multimodebruto prijs: € 114,00
artikelnummer:IKF07LQM2
fabr. info:AFL Hyperscale FMPE48BXAX-07AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 12x SC Duplex adapter Multimodebruto prijs: € 73,00
artikelnummer:IKF07SCM2
fabr. info:AFL Hyperscale FMPE24BXDX-07AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding 1HE inclusief 12x SC Duplex adapter Singlemodebruto prijs: € 79,00
artikelnummer:IKF07SCS2
fabr. info:AFL Hyperscale FSPE24BXDX-07AD
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding LC duplex MM 24x loadedbruto prijs: € 182,85
artikelnummer:IKR0LM240
fabr. info:Linxcom SPPLCDXMM24
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding LC duplex SM 24x loadedbruto prijs: € 182,85
artikelnummer:IKR0LS240
fabr. info:Linxcom SPPLCDXSM24
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding SC duplex MM 24x loadedbruto prijs: € 156,20
artikelnummer:IKR0SM240
fabr. info:Linxcom SPPSCDXMM24
min. afname1 stuk(s)?
? patchpaneel sliding SC duplex SM 24x loadedbruto prijs: € 152,39
artikelnummer:IKR0SS240
fabr. info:Linxcom SPPSCDXSM24
min. afname1 stuk(s)?
Hits per pagina