» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Multi Mode 50/125 » Duplex OM3 LSZH LC-SC

Hits: 12
Pagina 1 van 1
? patchcord LC-SC MultiMode OM2 Duplex 0.5m d2mm Orange Enhancedbruto prijs: € 9,03
artikelnummer:SG22LS005
fabr. info:AFL Hyperscale P2AQ2L2EAD-0000-M0.5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 0.5m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 9,24
artikelnummer:SG32LS005
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M0.5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 1.0m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 9,77
artikelnummer:SG32LS010
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M1
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 2.0m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 10,82
artikelnummer:SG32LS020
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M2
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 3.0m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 11,87
artikelnummer:SG32LS030
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M3
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 5.0m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 13,97
artikelnummer:SG32LS050
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 10m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 19,22
artikelnummer:SG32LS100
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M10
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 15m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 24,47
artikelnummer:SG32LS150
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M15
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 20m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 29,69
artikelnummer:SG32LS200
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M20
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 25m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 34,94
artikelnummer:SG32LS250
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M25
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 30m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 40,19
artikelnummer:SG32LS300
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M30
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-SC MultiMode OM3 Duplex 50m d2mm Aqua Enhancedbruto prijs: € 61,16
artikelnummer:SG32LS500
fabr. info:AFL Hyperscale P3AQ2LCEAD-0000-M50
min. afname1 stuk(s)?
Hits per pagina