» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Single Mode 9/125 » Duplex OS2 LSZH SC-SC

Hits: 11
Pagina 1 van 1
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 0.5m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 10,24
artikelnummer:SG12SS005
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M0.5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 1.0m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 10,50
artikelnummer:SG12SS010
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M1
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 2.0m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 10,97
artikelnummer:SG12SS020
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M2
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 3.0m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 11,47
artikelnummer:SG12SS030
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M3
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 5.0m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 12,44
artikelnummer:SG12SS050
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 10m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 14,91
artikelnummer:SG12SS100
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M10
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 15m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 17,35
artikelnummer:SG12SS150
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M15
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 20m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 19,82
artikelnummer:SG12SS200
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M20
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 25m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 22,26
artikelnummer:SG12SS250
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M25
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 30m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 24,73
artikelnummer:SG12SS300
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M30
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord SC-SC SingleMode G652D Duplex 50m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 34,55
artikelnummer:SG12SS500
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EDD-0000-M50
min. afname1 stuk(s)?
Hits per pagina