» Start » ALLE MERKEN » Optronics - FibreFab » Fiber Optic Kabel en Patchkabel » patchkabel Single Mode 9/125 » Duplex OS2 LSZH LC-LC

Hits: 16
Pagina 1 van 1
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 0.3m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 10,45
artikelnummer:SG12LL0033
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EAA-0000-M0.3
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 0.5m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 10,55
artikelnummer:SG12LL005
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M0.5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 0.5m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 10,55
artikelnummer:SG12LL0053
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EAA-0000-M0.5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 1.0m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 10,79
artikelnummer:SG12LL010
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M1
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 1.0m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 10,79
artikelnummer:SG12LL0103
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EAA-0000-M1
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 2.0m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 11,29
artikelnummer:SG12LL020
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M2
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 2.0m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 11,29
artikelnummer:SG12LL0203
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EAA-0000-M2
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 3.0m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 11,79
artikelnummer:SG12LL030
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M3
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 3.0m d3mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 11,79
artikelnummer:SG12LL0303
fabr. info:AFL Hyperscale P9AT2L9EAA-0000-M3
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 5.0m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 12,76
artikelnummer:SG12LL050
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M5
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 10m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 15,23
artikelnummer:SG12LL100
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M10
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 15m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 17,67
artikelnummer:SG12LL150
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M15
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 20m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 20,13
artikelnummer:SG12LL200
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M20
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 25m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 22,58
artikelnummer:SG12LL250
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M25
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 30m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 25,04
artikelnummer:SG12LL300
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M30
min. afname1 stuk(s)?
? patchcord LC-LC SingleMode G652D Duplex 50m d2mm Yellow Enhancedbruto prijs: € 34,86
artikelnummer:SG12LL500
fabr. info:AFL Hyperscale P9AQ2L9EAA-0000-M50
min. afname1 stuk(s)?
Hits per pagina